Úvod Komplikace

Komplikace

Komplikace u planých neštovic může signalizovat horečka, která přetrvává déle, než by měla. (zvláště, když už se neobjevuje žádná další vyrážka). V ojedinělých případech se může se objevit zápal plic, zánět jater nebo zánětlivé postižení mozečku (cerebelitida). Tu poznáte snadno. Kdo má cerebelitidu vypadá jako opilý. Má potíže s rovnováhou, netrefí se prstem na nos. Při vzniklých komplikacích je téměř vždy nutná hospitalizace.

3


Diskuse (34 komentářů)

lékař, (22. 04. 2012 11:07) Reagovat
Vážené maminky, během vyhledávání na internetu jsem narazil na tyto stránky a začetl se do této diskuze. Radím vám upřímně, a vezměte si to aspoň vy uznalé prosím k srdci - z internetových diskuzí prosím informace nečerpejte, berte je opravdu spíš jako odstrašující případ. Někdo, kdo slyšel jednu diagnózu pro své dítě dělá závěry hned pro všechny - tak to opravdu v medicíně nechodí. Najděte si důvěru ve svého lékaře, vím že na pohotovosti člověk narazí občas na unaveného doktora, ale i ten pomůže mnohem víc, než odpovědi, které jsem zde četl. PS: Vysokou horečku srazit nejlépe Paralenem/Nurofenem 10g/kg váhy, po 4 hodinách, pokud děťátko zvrací - Nurofen čípek, případně zábal. Pokud horečka neustoupí- k lékaři. U dětí se prášky dávají většinou na teploty větší než 38,2 C. Pěkný den, zdraví všem a rozum do hrsti ;-)
lékař, (22. 04. 2012 11:10) Reagovat
Pardon, ta dávka má být samozřejmě 10mg/kg váhy ;-)
Aretha, (11. 12. 2015 13:25) Reagovat
My spouse and I stumbled over here coming from a different page and thought I may as well check things out. I like what I see so now i am following you.Look forward to exploring your web page again.My site; Garcinia Cambogia Extract: http://www.sanliurfafotokopi.com/component/k2/itemlist/user/24741.html
Eloisa, (04. 06. 2016 00:31) Reagovat
It's enormous that you are getting thoughts from this article as well as from our argument made at this time.my webpage - somatodrol czy probolan 50: http://www.kulturystyka24.com/
Rubin, (13. 06. 2016 00:13) Reagovat
I suppose what you see could be the power images of donald trump and hillary clinton: http://www.usatoday.com/search/donald+trump/ duplication. Will the ACN and Donald Trump Association Help a New Rep Succeed.Donald Trump says until this MLM Opportunity is perfect for everyone, which even he or she is linked to it personally about the same level selecting, being a distributor.
Corinne, (03. 07. 2016 04:48) Reagovat
Let's say you discover a great merchandise that you would like to take up a business to advertise it with.Will the ACN and donald trump age wife: http://www.usatoday.com/search/donald+trump/ Trump Association Help a New Rep Succeed. Granddad informs him which the gymnasium is inside a mess and requires an intensive cleaning in the terrible way.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Plané neštovice.cz
Kontakty